تهران بلوار فردوس شرق وفا آذر شمالی بن بست پانیذ پلاک واحد 5

ضرورت استفاده از کیوسک نوبت دهی در محیط بیمارستانی و مراکز درمانی

ضرورت استفاده از کیوسک نوبت دهی در محیط بیمارستانی و مراکز درمانی

ضرورت استفاده از کیوسک نوبت دهی در محیط بیمارستانی و مراکز درمانی

امروزه استفاده از کیوسک نوبت دهی امری ضروری برای بیمارستان ها و مراکز درمانی است.

زیرا با توجه به آنلاین شدن بسیاری از کار های روز مره، نوبت گرفتن برای استفاده از خدمات درمانی قابل انجام است و اکثر مردم به فناوری اینترنت آشنایی دارند. استفاده از این ابزار در حال حاضر به راحتی امکان پذیر است.

با استفاده از کیوسک نوبت دهی می تواند ازدحام و هدر رفتن وقت را به صفر برسانند.

کیوسک نوبت دهی بیمارستان با مراجعه به آن میتواند درمانگاه و پزشک مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از خدمات مراکز درمانی استفاده کنند.

با استفاده از این کیوسک ها شما میتوانید بستری را برای مراجعه کنندگان خود فراهم نمایید، که با یک بار مراجعه به کیوسک نوبت خود را از پزشک خود بگیرید و از طریق دستگاه کارت خوان کیوسک هزینه را پرداخت کنند و حتی برای مراجعه بعدی خود همان روز از طریق کیوسک نوبت دهی نوبت بگیرند.

کیوسک نوبت دهی دانا  انواع مختلفی را دارست که با توجه به نوع فعالیت نیازهای جدیدی را نمایان میسازد.

شرکت دانا با سابقه ای چندین ساله در ارائه دستگاه نوبت دهی، سعی بر آن دارد که، تمامی نیازهای مراکز مختلف را با بررسی و آنالیز دقیق  فرآیند دریافت نوبت از هنگام ورود مراجعه کننده تا مرحله ترخیص و خروج از مرکز، از یک سو و استفاده از کمترین نیرو و هزینه برای مرکز از سویی دیگر، برطرف کردن و راهکاری متناسب و بی نقص به مراجعین خود ارائه دهد.

از دیگر امکانات مهم ،نوبت دهی اینترنتی است که باعث می شود به موقع در مرکز حضور داشته باشید و از هدر رفتن وقت خود جلوگیری کنید برای نمونه میتوانید وارد سایت نوبت دهی بیمارستان امام حسین (ع) شوید و یکی از این قابلیت ها را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت دانش بنیان دانا کیوسک با سابقه 10 سال در زمینه ساخت انواع کیوسک های پرداخت ، نوبت دهی ، رستورانی ، فرودگاهی و … با بهره گیری از متخصصان و مهندسان با تجربه در این حوزه آماده خدمت رسانی و هوشمند سازی کسب و کار به مشتریان و همکاران گرامی می باشیم

تلاش و تعهد پرسنل این واحد صنعتی،در برآورده کردن نیاز های مشتری ،آینده ای روشن در صنعت کشور عزیزمان خلق کنیم

شبکه های اجتماعی

نماد ها

samandehi

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به تیم طراحی وبسایت دانا کیوسک میباشد