تهران بلوار فردوس شرق وفا آذر شمالی بن بست پانیذ پلاک واحد 5

راهکار های کیوسک در مراکز درمانی

کیوسک‌ها به عنوان یک ابزار خدمات مشترک به صورت یکپارچه در بیمارستان‌ها و اماکن بهداشتی به کار می‌روند. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که به بیماران، بیماران خانگی و کارکنان اطلاعات، خدمات و منابع مربوط به سلامتی را ارائه دهید. در زیر چند راهکار کاربردی برای استفاده از کیوسک در بیمارستان آورده شده است

کیوسک های خدمات بهداشتی در بیمارستان ها، امکانات مفیدی را برای بیماران، همراهان و کادر درمانی فراهم می کنند. در زیر به برخی از راهکار هایی که می توان در کیوسک های بیمارستان اعمال کرد، اشاره می کنیم:

  1. راهنمایی: کیوسک ها می توانند به عنوان راهنمایی برای بیماران و همراهان در بیمارستان عمل کنند. با نصب صفحات وب و نرم افزارهای خدمات بهداشتی در کیوسک ها، بیماران می توانند به آسانی به اطلاعات مربوط به بخش های بیمارستان، وقت دارو خود و دیگر خدمات دسترسی پیدا کنند.
  1. نوبت دهی آنلاین: با نصب نرم افزارهای نوبت دهی آنلاین در کیوسک ها، بیماران می توانند برای ملاقات با پزشک خود یا رزرو وقت مشاوره، از این ابزار استفاده کنند. این کار از نظر اداری وقت بسیار زیادی صرفه جویی می کند و بیماران می توانند از خدمات بهتر و سریعتر بهره ببرند.
  1. خدمات پرداخت الکترونیکی: با نصب نرم افزارهای پرداخت الکترونیکی در کیوسک ها، بیماران می توانند به آسانی هزینه های درمانی خود را پرداخت کنند، این کار به همراه پرداخت الکترونیکی هزینه های بیمه ای بیماران، وقت بیشتری را برای کادر درمانی ایجاد می کند تا بتوانند بیشتر به بیماران خود تمرکز کنند.
  1. ارائه اطلاعات به بیماران خانگی: کیوسک ها می‌توانند به بیماران خانگی اطلاعات مربوط به روند درمان، تمرینات توصیه شده، رژیم غذایی، نحوه تجویز دارو و غیره را ارائه دهند.
  2. ارائه اطلاعات به کارکنان: کارکنان بیمارستان می‌توانند از کیوسک‌ها برای دسترسی به اطلاعات و سرویس‌های مختلفی مانند ارتباط با بیماران، ثبت اطلاعات بیماران، نحوه بررسی بیمار، ثبت وقایع، ثبت وقت های پذیرش و برنامه‌ریزی دیگر استفاده کنند.
  3.  

برخی از کیوسک های مناسب برای استفاده در مراکز درمانی در قسمت پایین ذکر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت دانش بنیان دانا کیوسک با سابقه 10 سال در زمینه ساخت انواع کیوسک های پرداخت ، نوبت دهی ، رستورانی ، فرودگاهی و … با بهره گیری از متخصصان و مهندسان با تجربه در این حوزه آماده خدمت رسانی و هوشمند سازی کسب و کار به مشتریان و همکاران گرامی می باشیم

تلاش و تعهد پرسنل این واحد صنعتی،در برآورده کردن نیاز های مشتری ،آینده ای روشن در صنعت کشور عزیزمان خلق کنیم

شبکه های اجتماعی

نماد ها

samandehi

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به تیم طراحی وبسایت دانا کیوسک میباشد