تهران بلوار فردوس شرق وفا آذر شمالی بن بست پانیذ پلاک واحد 5

درباره دانا کیوسک

با ما بهترین خودتان باشید

  شرکت دانا کیوسک از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه سیستم های مدیریت نوبت و صف آغاز نموده است. این شرکت با بهره بردن از تجربه متخصصان در زمینه سیستم نوبت دهی پیچیده و چند مرحله ای که مخصوص بیمارستانها و مراکز درمانی است توانسته است بهترین و کارآمدترین سیستم مدیریت نوبت را ارائه نماید. در عین حال که این سیستم ارائه شده بهترین روش برای مدیریت نوبت و صف در مراکز خرید ،رستورانی و… است، همچنین به دلیل سهولت استفاده و سادگی برای مراکز کوچک مانند سوپر مارکت ها، بانکها، شرکتهای خدماتی و غیره نیز راهگشا و کارآمد است.

 

DanaKioskLogo

تجربیات ما طی سالهای اخیردانا کیوسک همواره به دنبال راهکار های نوین و امروزی متناسب با جوامع مدرن و پیشرفته بوده و بر همین اساس محصولات بروز و متنوعی برای مشتریان و کاربران تولید نموده است که از مهمترین آنها میتوان به سیستم مدیریت نوبت حضوری بدون سیم، اپلیکیشن های تحت وب، نرم افزارهای موبایلی و غیره اشاره نمود.

    نوآوری، سهولت در استفاده و هزینه پایین برای مشتریان عزیز  اولویت تیم ما بوده و با پشتیبانی قوی و همیشه در دسترس هدفی جز رضایت هر چه بیشتر مشتریان را دنبال نمی نماید.

طراحی
طراح وب 96%
ساخت
طراح وب 92%
فروش
طراح وب 85%

درباره ما

شرکت دانش بنیان دانا کیوسک با سابقه 10 سال در زمینه ساخت انواع کیوسک های پرداخت ، نوبت دهی ، رستورانی ، فرودگاهی و … با بهره گیری از متخصصان و مهندسان با تجربه در این حوزه آماده خدمت رسانی و هوشمند سازی کسب و کار به مشتریان و همکاران گرامی می باشیم

تلاش و تعهد پرسنل این واحد صنعتی،در برآورده کردن نیاز های مشتری ،آینده ای روشن در صنعت کشور عزیزمان خلق کنیم

شبکه های اجتماعی

نماد ها

samandehi

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به تیم طراحی وبسایت دانا کیوسک میباشد